Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w naszym ośrodku budził zawsze wspaniałe wspomnienia.

Oferujemy moc atrakcji zarówno w samej Brzozowej Zatoce, jak i również w całej okolicy. Bliskość jeziora zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu, a pobliskie szlaki kajakowe i rowerowe pozwalają na uprawnianie różnego typu sportów.

Małpi gaj

Dla naszych najmłodszych gości mamy plac zabaw, trampolinę, huśtawki a także małpi gaj, wspaniałe miejsce do nieskrępowanej i bezpiecznej zabawy, które pochłonie maluchów na całego.


Restauracja

W naszym barze serwujemy domowe posiłki a nasz przysmak - PODPŁOMYK  jest idealną przekąską do Piwa Lody, desery i przekąski dogodzą nawet najwybredniejsze podniebienia.


Basen

Zapewniamy niewielki basen z podgrzewaną wodą, wraz z tarasem z leżakami oraz brodzikiem dla małych dzieci pozwala na pełen relaks dla dorosłych i bezpieczną zabawę dzieci.


Plaża i pomost

Do naszego Ośrodka przynależy plaża i pomost. Można zażywać kąpieli wodnych, jak i słonecznych. Posiadamy również własne kajaki, rowerki wodne i  łodzie dla wędkarzy a nasze jezioro gwarantuje udane połowy. 


Konwaliowy Szlak Kajakowy

Jeden najatrakcyjniejszych szlaków wodnych w Polsce. Prowadzi przez 19 malowniczych jezior. Nazwa pochodzi od znajdującej się na jego trasie Wyspy Konwaliowej. Jest to szlak łatwy, dostępny dla wszystkich kajakarzy. Długość szlaku wynosi ok. 41 km. Cały szlak do przepłynięcia zaleca się rozłożyć na 3 dni, ale można zaplanować sobie jednodniową wycieczkę przez kilka najbliższych jezior.

Liczne szlaki rowerowe

Na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego wytyczono cztery malownicze szlaki rowerowe. Szlak Kasztorski (długość ok. 19 km), Szlak Konwalii (długość ok. 31 km), Szlak Słoneczny (długość ok. 23 km) oraz Szlak Górski (długość ok. 22 km). Wypożyczalna rowerów znajduje się na terenie Ośrodka.

Przemęcki Park Krajobrazowy

Krajobraz parku, niezwykle zróżnicowana rzeźba terenu, malownicze pagórki porośnięte różnorodnym lasem, mnogość urokliwych jezior, równiny sandrowe, mnóstwo głazów narzutowych i polnych kamieni, są wynikiem ostatniego zlodowacenia bałtyckiego zwanego tez północno polskim, które miało miejsce blisko 15 tys. lat temu.

Wyspa Konwaliowa

Wyspa porośnięta jest ponad 100-letnim dębem bezszypułkowym i konwaliami o odcieniu różowym. Rośnie tam także wiele innych chronionych gatunków roślin na przykład: lilia złotogłów, kosaciec syberyjski oraz buławnik czerwony. Na wyspie gnieździ się wiele rzadkich gatunków ptaków: kania czarna i kania rdzawa, czapla siwa. Wejście na teren wymaga zezwolenia leśnictwa.

Brzozowa Zatoka

Brenno

zainteresowany?

Zapytaj o wolny termin

Oferty specjalne i promocyjne

Pakiety i promocje

Adres

ul. Plażowa 32
64-150 Brenno

kontakt

tel. 735 977 169
mail: rezerwacje@brzozowazatoka.pl
mail: biuro@mmmfinanse.pl

Social media